Відео

Населені світи Всесвіту - організація Творіння
Про Книгу Урантії

Коротка історія про виникнення Книги Урантії — факти щодо її походження, історія початкової компоновки і підготовки до публікації Книги Урантії (відео російською мовою).

Про Фонд Урантія
Подорож через ВсесвітПерегляньте захоплююче відео "Подорож через всесвіт", створене арт-дизайнером Gary Tonge (UK). Відео розроблено на основі графічних творів художника, які ілюструють Книгу Урантії. На своєму сайті Visionafar Gary Tonge також пропонує прінт карти "The Master Universe map".

Перейти на сайт http://www.visionafar.com
 
Перемагаючи невизначеністьРежисер Річард Джерніган досліджує версію Книги Урантії про життя та вення Ісуса на тлі сучасного Ізраїлю і палестинських територій.

Медитативний і інформативний, фільм "Перемагаючи НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ" показує нам ті місця, де Ісус жив і навчав, так, як це описано в Книзі Урантії. Єрусалим, Назарет, Галілейське море і інші ключові місця показані немовби свіжим поглядом, зі співчуттям і симпатією до людей, що живуть в країні з більш ніж 4000-річною історією всюдисущого випадкового насильства.

Лауреат премії "Оскар", актрисса Марсія Гей Харден супроводжує фільм цитатами з книги Урантії, відроджуючи до життя незвичні, але універсальні істини з життя і навчань Ісуса, навчань, які виходять далеко за межі християнства, заради блага для всього людства.


 Перша проповідницька подорож Іісуса по Галілеї


Анімція "Перша проповідницька подорож по Галілеї" (Документ 146), виконана проектом "The Urantia Book OutReach Organization". Перша частина з двох роликів з російськими субтітрами.


 Народження нового баченняЦе відео - лише намагання зобразити перспективу і велич, величність і красу, яку можна побачити в інших, розвинутих зоряних системах в нашому локальному всесвіті.