Конференції і зустрічі

Повний перелік урантійських конференцій і подій


Звіт про міжнародну Урантійську конференцію в Канаді, літо 2015р.


Міжнародна Урантійська Асоціація кожні 4 роки проводить міжнародні конференції для читачів Книги Урантії, на які з'їжджаються читачі з усього світу. Цього року така конференція пройшла з 30 липня по 2 серпня в містечку Шербрук, який знаходиться в годині їзди від Монреаля, провінція Квебек, Канада.У конференції взяли участь більше 200 читачів з усього світу, в тому числі - Антон і Катерина Мірошниченко, які представляли на конференції Урантійську Асоціацію України. Також з російськомовних читачів на конференції були Мікаел Ханьян, перекладач Книги Урантії на російську мову, Таміла Рагмілова, екс-президент Колумбійської Урантійської Асоціації, родом з Азербайджану, Ліла Догім, екс-президент Урантійського Братства (Fellowship), а також деякі читачі з Прибалтики.

Тематика конференції по днях була:

День 1: Сім'я - створення сприятливих умов для розвитку дітей.
День 2: Індивідуальність - збалансоване зростання.
День 3: Суспільство і братство: прогрес від людини до божественного істоти і присвячене служіння Богу.

Конференція готувалася організаторами більше двох років, проходила у Бішопському Університеті, оточеному мальовничою природою. Організатори потурбувалися про відмінний рівень комфорту на конференції, харчування було в студентському кафе, якість продуктів та умов проживання за нашими оцінками було на досить високому рівні. На всі питання команда організаторів реагувала швидко і в усьому допомагала учасникам конференції.

Конференція проходила у форматі ранкових і пообідніх пленарних лекцій для всіх учасників у великому концертному залі Університету; після лекцій слід було два воркшопу приблизно по 1 годині кожний. Воркшопи вели самі учасники конференції, заздалегідь виявили бажання обговорити їх цікавить тему. Паралельно проходило 4-5 воркшопів. Таким чином, кожен учасник міг вибрати відповідний йому воркшоп і взяти в ньому участь. Особливо хочеться підкреслити, що формат воркшопів дуже вдалий - зазвичай в воркшопі бере участь до 15 осіб, що дозволяє всім його учасникам висловитися з тематики, обговорити проблему і прийти до деяких загальних висновків. За відгуками і нашого досвіду саме воркшопи найбільше подобаються учасникам урантійських конференцій. Всі воркшопи, про які ми чули відгуки на канадській конференції були вдалими.

Всі пленарні лекції паралельно транслювалася через Інтернет. Записи пленарних лекцій можна переглянути тут: http://www.ustream.tv/recorded/69822501

Подібні конференції дають дуже цінний досвід спілкування з іншими читачами Книги Урантії, який неможливо переоцінити. У кожного з читачів є своя історія про те, як він знайшов книгу, що він про неї думає, чим займається. Вислуховувати такі дивовижні історії людей, що живуть згідно вчень Книги Урантії завжди дуже цікаво. Такі конференції завжди дають непередаване відчуття душевної близькості і творче натхнення. Також конференція дає можливість тим, хто вже щось робить для поширення Книги Урантії побудувати спільні плани і поділитися цінним досвідом.

Увечері після лекцій та воркшопів на конференції було передбачено час для вільного спілкування, музики, танців.